Eric Molina o walce z Tomaszem Adamkiem

 

2 kwietnia w Krakowie na gali z cyklu Polsat Boxing Night dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy Tomaszem Adamkiem(50-4, 30KO) a Eric’em Moliną(24-3, 18 KO).Zapraszam do zapoznania się z rozmową,której udzielił nam amerykański „ciężki”

 

WokółRingu;Najpierw zacznę od pytania, jak się masz? Już zacząłeś  trenować  do walki z Tomaszem?12669476_1683898265184719_3019952835476005855_n.jpg

Molina;Tak,trenujemy codziennie, Trzy dni w tygodniu,trenujemy po 2 razy.Jestem w świetnej formie

WokółRingu;W Polsce bardzo czekamy na Waszą walkę.Podpisałeś już kontrakt na walkę z Tomaszem

Molina;Tak umowa jest już podpisana.Czekamy na podróż do Polski i przygotowujemy się  na wielką walkę.Z mojej strony  podpisaliśmy  kontrakt około 2 tygodnie temu.

WokółRingu;Walka będzie 12-rundowa a stawką pojedynku ma być jakiś pas.Wiesz może jaki?

Molina;Nie słyszałem o żadnym pasie, ale tak walka będzie 12 rundowa. Stawką będzie topowe miejsce w rankingu dla zwycięscy

WokółRingu;Jesteś bokserem z czołówki,byłym pretendentem do tytułu mistrza świata.Dlaczego przyjąłeś  ofertę  walki z Tomaszem ? Bo na pewno miałeś propozycje innych walk?

Molina;Jestem wojownikiem, który  nie unika nikogo. Chcę  dawać ekscytujące pojedynki i szczerze to nie ma znaczenia, kto, gdzie i kiedy. Jestem gotowy, aby stoczyć  ekscytującą  walkę w Polsce.

Wiem,że  Adamek vs Molina będzie  wielką walką. Jest to dla mnie zaszczyt zaprezentować swoje umiejętności na oczach wielu polskich fanów. To będzie wielka walka

WokółRingu;Podczas walki z Wilderem mało zabrakło abyś w 3 rundzie posłał Wildera na deski.Czy po ewentualnych zwycięstwie nad Tomkiem,będziesz chciał jeszcze raz dostać walkę o mistrzostwo świata,i zdobyć ten tytuł?

299ACE3C00000578-0-image-a-6_1434270308251.jpg
Foto;Molina w walce z Wilderem o pas WBC

Molina;Oczywiście! Taki jest plan.Walczyłem 5 rund z rozwaloną  kostką z Wilderem.A mimo to mało zabrakło abym powalił Wildera.Byłem jeszcze w stanie walczyć z  kontuzją  i wygrać rundy.Świat jeszcze zobaczy Najlepszego  Molinę Erica.

WokółRingu;Tomasz mówi o Tobie  z szacunkiem mówi, potrafisz  mocno uderzyć.  Natomiast Artur Szpilka  mówi, że jesteś bardzo inteligentnym bokserem.A co Ty  myślisz o Adamku?

Molina;Szanuje Go również(…) to biznes. Idę walczyć. Wracam z wygraną

635890966486530225.jpg
Foto;WokółRingu

WokółRingu;Walka odbędzie się 2 kwietnia, kiedy przybędziesz  do Polski?

Molina:8 dni wcześniej

WokółRinguChamp dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia i zdrowia dla Ciebie i Twojej całej rodziny.Nie możemy doczekać się walki.

Molina;Nie mogę się doczekać przyjazdu  do Polski, dam  wielką walkę w pięknym kraju  jakim jest Polska.

Dziękuje

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s