Marcin Rekowski o walce z Wawrzykiem.” Andrzej jest moim dobrym kolegą.Znamy się bardzo dobrze i szanujemy…”

2 kwietnia na gali z cyklu Polsat Boxing Night dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku w kategorii ciężkiej pomiędzy Marcinem Rekowskim(17-2, 14KO) a Andrzejem Wawrzykiem(31-1, 17KO).Pojedynek został zakontraktowany na 10 rund.Zapraszamy do zapoznanie się z krótkim wywiadem,którego udzielił nam Marcin Rekowski.

 

12698127_1685550548352824_2924627606510559607_o.jpg
Foto;WokółRingu/Facebook

 

WokółRingu;Najpierw zacznę od pytania czy pogodził się Pan już z porażką  z Augilerą,a raczej z decyzją sędziego,który popełnij błąd przerywając walkę(Bynajmniej moim zdaniem)do końca której pozostawały sekundy?

Marcin Rekowski;Tak już dawno o tym nie myślę,szkoda tylko że nie będzie rewanżu,bo podobno Augilera zażądał bardzo dużej kwoty za walkę.

rekowski_aguilera_0123.jpg
Foto;Rekowski w walce z Augilerą/Źródło;ringpolska.pl

 

WokółRingu;Też o tym słyszałem,że Augilera chce niewyobrażalnych pieniędzy za Wasz rewanż.Oczywiście nie jest trudno się domyślić,że po prostu Nagy docenił Pana umiejętności po pierwszej walce i teraz chcę dużo pieniędzy za rewanż bo wie ,że gdyby do takiego doszło to o zwycięstwo było by Mu bardzo trudno. Wróćmy natomiast do Pana przyszłej walki z Wawrzykiem.Zastanawiał Pan się w ogóle gdy zaproponowano walkę z Andrzejem?czy od razu Pan się na nią zgodził?

Marcin Rekowski;Na początku nawet nie chciałem brać tego pod uwagę,ponieważ Andrzej jest moim dobrym kolegą.Znamy się bardzo dobrze i szanujemy,ale po kilku rozmowach z promotorem i Andrzejem stwierdziliśmy,że weźmiemy tą walkę

marcin-rekowski-oliver-mccall_22878172.jpg
Foto;Marcin Rekowski podczas walki z Oliverem McCallem

 

WokółRingu; Co było tym czynnikiem,który zaważył/zdecydował,że przyjął Pan tą walkę?Możliwość za boksowania znów na wielkiej gali?Przeciwnik z dobrym rekordem…?

Marcin Rekowski; Boks to mój zawód i moja pasja. Lubię walczyć, im częściej wychodzę na ring, tym lepiej dla mnie. Nie miałem ostatnio innych ofert walk i mimo ,iż Andrzej to mój dobry kolega, to jest to dobra okazja do zarobienia pieniędzy i zdobycia nowego doświadczenia w walce z dobrym przeciwnikiem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s