Michał Cieślak o walce z Palaciosem i nie tylko.

2 kwietnia na gali Polsat Boxing Night Michał Cieślak(11-0, 7KO) zmierzy się z byłym dwukrotnym pretendentem do tytułu mistrza świata federacji WBC w kategorii  Cruser Francisco Palaciosem(23-3, 14 KO).Zarówno Michał jak i Francisco bardzo poważnie traktują walkę,która to odbędzie się 2 kwietnia w Krakowie.Francisco chcę reaktywować swoją karierę i jeszcze raz zawalczyć o tytuł.Michał natomiast wciąż się rozwija,jest pięściarzem młodym i zwycięstwo nad Palaciosem może być dla Niego przepustką do wielkich walk.Zapraszamy do zapoznanie się z wywiadem,którego udzielił Nam niepokonany na zawodowym ringu Michał Cieślak.

WokółRingu;Jak idą przygotowania do walki z Palaciosem?

Michał Cieślak;Przygotowania idą pełną parą , zresztą jak do każdej walki. Nigdy nikogo nie lekceważyłem i tak jest też teraz. Do walki przygotowuje się w Radomiu pod okiem Adama Jabłońskiego oraz Rafała Wojdy.Przede mną sparingi.

Cb3k7SiW8AAGuLa.jpg
Foto;WokółRingu/Facebook

WokółRingu;Jeżeli wygrasz na PBN 2 kwietnia z Palciosem to następną walkę chciałbyś stoczyć także na  gali z cyklu Polsat Boxing Night np z Łukaszem Janikiem?

Michał Cieślak; PBN to bardzo prestiżowa gala i chętnie przyjmę zaproszenie na kolejną, nie koniecznie musi być to Łukasz Janik. Chętnie zaboksuje z kimś kto jest wysoko w rankingach żeby zbliżyć się do pierwszej dziesiątki

WokółRingu;Jakiś czas temu ujawniono,że otrzymałeś propozycje walki z Usykiem. Ostatecznie odrzuciliście tą ofertę.Uznałeś wraz z trenerem i promotorami,że jak na razie za wcześnie na tą walkę?

Michał Cieślak; Odrzuciliśmy tę ofertę ponieważ stwierdziliśmy z moim sztabem szkoleniowym, że moje walki kończyły się dość szybko i tak naprawdę nie przeboksowałem całego dystansu a Usyk to solidny zawodnik i nie mogę podchodzić to tego starcia zbyt wcześnie. Mam nadzieję, że taka propozycja wróci być może nawet po walce z Palaciosem. Jeśli będzie odpowiedni czas na przygotowanie się, chętnie przyjmę ofertę walki z Usykiem ponownie.

WokółRingu;Ostatnio wyjaśniłeś sprawę z rzekomym nazwaniem Palaciosa „tchórzem”.Te słowa zostały napisane z nieoficjalnego konta na Twitterze.Możesz powiedzieć coś więcej o tej sytuacji,bo powiem szczerze ,że każdy się zdziwił po tych słowach.Takie deklaracje po prostu są w nie Twoim stylu.

Michał Cieślak;Jestem sportowcem, nie politykiem dlatego mój zawód polega na robieniu a nie mówieniu. To nie było moje konto ,czyli to nie były moje słowa. Nie bawię się w gadanie przed walką i obrażanie moich przeciwników. To nie mój cel. Moim celem jest wyjście na ring i zaprezentowanie się z jak najlepszej strony. Niejeden już gadał, wypisywał a później leżał na deskach. To nie w moim stylu.

Caj_5XHW4AAIKzQ.jpg
Foto;WokółRingu/Facebook

WokółRingu;Oprócz Łukasza Janika ,z którym już od dawna chcesz się zmierzyć masz jeszcze jakiegoś ‚upatrzonego” pięściarza na przeciw którego chciałbyś stanąć w ringu(np.jakiś zagraniczny Cruiser)

Michał Cieślak;Na razie jest to Palacios i na nim się skupiam. Nie chcę nabijać rekordu, lecz jestem otwarty na starcia, które przybliżą mnie do walki o jakiś pas, które wniosą emocje moim kibicom których serdecznie z tego miejsca pozdrawiam!

WokółRingu;Powiedz tak szczerze nie żałujesz trochę ,że stawką Twojej walki z Palaciosem nie będzie jakiś pas?Na pewno ułatwiło by to awans w rankingach.Czy nie zwracasz uwagi na ten fakt?

Michał Cieślak;Oczywiście że było by lepiej gdyby stawką tej walki był jakiś pas ale wierzę ,że po tym pojedynku dostanę propozycję zawalczenia o jakiś tytuł.

CbnvJdIWwAE83Wa.jpg
Foto;WokółRingu/Facebook

Głównym wydarzeniem gali PBN 2 kwietnia w Krakowie będzie pojedynek pomiędzy Tomaszem Adamkiem(50-4, 30KO) a Ericiem Molina(24-3, 18KO).Ponadto na gali  wystąpią także Ewa Brodnicka(10-0, 2KO),która zmierzy się z Anitą Torti(9-5-1, 3KO).Rafał Jackiewicz (47-14-2, 22KO)skrzyżuję rękawice z Michałem Syrowatką(13-1,4KO).Mateusz Masternak(36-4, 26KO) zmierzy się z Ericiem Fieldsem(24-3, 16KO) a Andrzej Wawrzyk(31-1, 17KO) stanie naprzeciw Marcina Rekowskiego(17-2, 14KO).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s