Travis Walker: Adamek ma serce lwa.Chcę rewanżu z Wachem. Zniszczę go!

Zapraszamy do zapoznanie się z wywiadem,którego udzielił nam Travis Walker(39-14-1, 31KO).Travis z wielkim szacunkiem wypowiada się o Tomaszu Adamku.Gratuluję postawy Arturowi Szpilce w walce o mistrzostwo świata z Wilderem.Walker chcę rewanżu z Wachem-Mogę walczyć z Wachem w maju-mówi Travis.

WokółRingu :Travis wiesz coś już na temat tego ,kiedy stoczysz swoją kolejną walkę? Wiesz może kto jest brany pod uwagę jako Twój przeciwnik? Miałeś walczyć 12 marca na gali w USA ale ten pojedynek się nie odbył. Dlaczego ?

Travis Walker :Chcę rewanżu z Wachem. Miałem walczyć tydzień temu .Walka się po prostu nie odbyła.

WokółRingu :Aktualnie jesteś na obozie przygotowawczym Tomasza Adamka,który to 2 kwietnia w Polsce zmierzy się z Ericiem Moliną. Jak przebiegają Twoje sparingi z Tomaszem? Jak oceniasz formę polskiego  boksera? A w jakiej Ty jesteś aktualnie formie?

7b1b1ee6efccc6a5f596d61869e4574d.jpg

Travis Walker : Tomasz jest wielki.Jest mądrym pięściarzem. Adamek ma serce lwa.Większość polskich bokserów ma styl europejski.Ale niektórzy są wielkimi wojownikami.

WokółRingu :8 września 2012 roku stoczyłeś wraz z Adamkiem świetną i bardzo emocjonującą walkę. Miałeś Adamka na deskach. Jednak Tomasz podniósł się i ostatecznie to on pokonał przed czasem Ciebie. Mało brakowało ,abyś wtedy skończył Adamka . Z perspektywy czasu bardzo żałujesz,że nie udało ci się wygrać wtedy z Tomaszem przed czasem?

adamek_walker_1-530x317.jpg

Travis Walker :Tak jak powiedziałem. On ma serce lwa. Większość z moich rywali  nie chciała by wstać po taki ciosie.

WokółRingu: Do dnia dzisiejszego Tomasz Adamek mówi,że Travis Walker był najmocniej bijącym bokserem ,z którym walczył.Tomasz powiedział nawet,że masz mocniejszy cios nawet od Vitalia Kliczko. A co Ty sądzisz o Adamku ? Uważasz,że ma On szanse,aby zostać jeszcze mistrzem świata w wadze ciężkiej?

Travis Walker :Oczywiście  wierzę,że  Tomasz wciąż ma szansę. W tej grze(Boks) liczy się  serce i umiejętności. Adamek ma jedno i drugie. I ma on także  wielką determinację.

WokółRingu: Podczas tej samej gali w Polsce(2 kwietnia,Kraków) na ring wróci także Francisco Palacios,który zmierzy się z młodym Polskim bokserem Michałem Cieślakiem. Francisco otwarcie przyznaje,że bardzo cię lubi i szanuję oraz ,że dobrze cię zna. Jak myślisz Francisco wygra 2 kwietnia z Cieslakiem?

file_174521_1_Walker_Travis_fightwire_bryan_crowe.JPG

Travis Walker :Jestem wielkim fanem Francisco.Więc mogę być stronniczy.On jest bardzo wykwalifikowanym(Ma wielkie umiejętności) zawodnikiem.

WokółRingu : Stoczyłeś  na zawodowym ringu wiele świetnych walk z dobrymi przeciwnikami. Aż trudno w to uwierzyć ,że nie dostałeś szansy walki o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej. Chodź kilka razy byłeś blisko takiej walki. Kiedy było najbliżej ,abyś stoczył walkę o mistrzostwo świata? Po ewentualnej wygranej z Arreolą?Adamkiem?Pulewem?Możesz powiedzieć czy dostałeś kiedyś jakąś ofertę walki o mistrzowski pas w wadze ciężkiej?

Travis Walker :To wszystko moja walka. Miałem szanse, ale potrzebowałem czegoś innego. Wierzę, że znalazłem to. Wrócę na ring. I patrząc na  TOP , na Was wszystkich bardzo chciałbym zawalczyć rewanż z Wachem w maju. To wprowadzi mnie w bardzo dobre miejsce, aby kontynuować  moją drogę z powrotem do góry.

WokółRingu :Jeżeli chodzi o Tomasza Adamka. Po raz pierwszy sparujecie czy już kiedyś miałeś okazję sparować z Adamkiem? 

Travis Walker :Tak.Pomagamy sobie nawzajem. Oboje uczymy  się w tej chwili. On jest świetnym facetem, aby się  od niego uczyć.

WokółRingu : Swego czasu gościłeś  w Polsce na sparingach u Artura Szpilki. Były to bardzo interesujące sparingi. Po tych sparingach powiedziałeś ,że Szpilka jest bardzo dobry,ale musi się jeszcze wiele nauczyć. Jak oceniasz postawę Artura w walce z Wilderem? Uważasz,że Szpilka wróci silniejszy po tym ciężkim nokaucie ?

0004ZJW8Y0180CRT-C116-F4.jpg

Travis Walker :Artur stoczył ciężką walkę.Wyglądał w niej bardzo dobrze(…)Walczył o mistrzostwo świata.Gratulacje dla niego. Artur wracaj walczyć z Travisem Walkerem.

WokółRingu :W Polsce wielu kibiców ma do Ciebie szacunek, głównie za świetna walkę z Adamkiem . Ale walczyłeś także z Mariuszem Wachem. W imieniu Polskich kibiców chciałbym życzyć ci zdrowia,bo ono jest najważniejsze.

635591789515698692.jpg

Travis Walker :Dziękuję Ci bardzo.Czekam na powrót.Pokaże nowego Travisa Walkera.Kiedy walczyłem z Wachem  było mało czasu.Jeśli mam czas na przygotowanie. Zniszczę go!.Chcę rewanżu z Wachem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s