Kamil Łaszczyk:Dostaje walkę i wchodzę do ringu .Nie ważne z jakim zawodnikiem

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem,którego udzielił nam Kamil Łaszczyk(21-0, 8KO)

WokółRingu : Ostatnio sam potwierdziłeś,że otrzymałeś ofertę walki o mistrzowski pas WBC z Garym Russellem Jr .Wraz z promotorami chciałeś przyjąć ją.Dlaczego nie doszło do porozumienia?Obóz Russella nie przestawił,żadnej konkretnej oferty?

©BartSadowski_Kamil-Laszczyk_9266_xlarge.jpg

Kamil Łaszczyk : Była oferta jednak promotorzy się nie dogadali .Ja byłem na tak
WokółRingu :Czy od momentu Twojej ostatniej zwycięskiej walki z Frias’em miałeś jakieś inne propozycje walk?

Kamil Łaszczyk : Nie było żadnych ofert bynajmniej mi nic o tym nie było wiadomo.To był okres, w którym w zmieniłem promotora sztab szkoleniowy No i team i było trochę zamieszania z tym ,ale wszystko jest już tak powinno także  teraz czekam na walkę
WokółRingu :W ostatnio opublikowanym rankingu WBO zajmujesz wysokie 4 miejsce w kategorii piórkowej.Na zawodowych ringach jesteś niepokonany,więc prędzej czy później powinieneś otrzymać szanse walki o tytuł.Jeżeli miałbyś wybierać to z którym mistrzem chciałbyś się zmierzyć?

laszczyk_punch.jpg

Kamil Łaszczyk : Ja nie wybieram .Dostaje walkę i wchodzę do ringu .Nie ważne z jakim  zawodnikiem .Nie mam faworyta z którym chciałbym zawalczyć
WokółRingu : Czy rozważałeś kiedykolwiek zmianę kategorii wagowej?Jeżeli tak to dlaczego

Kamil Łaszczyk :Nie rozważałem w tej wadze czuje się dobrze
WokółRingu :Na amatorskich ringach odnosiłeś sukcesy.Według źródeł internetowych Twój bilans walk amatorskich wynosi 117 walk w tym 110 wygranych i 7 porażek. Mógłbyś powiedzieć z,którym spośród dzisiejszych zawodowców walczyłeś w czasach amatorskich?

6d6eaa36d9a41ebb2f8d355ddfee4fd9.jpg

Kamil Łaszczyk : Za  czasów amatorskich walczyłem  między innymi z  Krzysztofem Rogowskim
WokółRingu : .Aktualnie pomimo braku daty kolejnego startu,trzymasz formę i trenujesz pod okiem Fiodora Łapina.Chcesz kontynuować tą współprace(jeżeli chodzi o walki)?Czy podczas walk w Twoim narożniku będzie inny szkoleniowiec np.Piotr Wilczewski?

Kamil Łaszczyk : Współpracuje mi się z trenerem Fiodorem dobrze każdy trener wprowadza coś innego i trzeba tylko wyciągać wnioski  oraz ciężko pracować .Myślę ,że w narożniku  podczas moich walk będzie stał Trener Fiodor.
WokółRingu : W 2014 roku miałeś dość poważne problemy ze zdrowiem.Sam mówiłeś,że podczas np.sparingów po 3-4 rundach boksowania szybko się męczyłeś. Okazało się,że miałeś między innymi niski poziom hemoglobiny w organizmie .Twoje problemy ze zdrowiem to już przeszłość?W pełni możesz skoncentrować się teraz na treningach,sparingach oraz walkach?

Kamil Łaszczyk : Tak problemy ze zdrowiem są już za mną miałem jakiś czas temu zapalenie płuc ale już wszystko jest w porządku.Jestem w treningu.
WokółRingu :.Na koniec chciałbym zadać być może trochę pytanie nie na miejscu(Jesteś młody,wciąż się rozwijasz,stajesz się lepszym pięściarzem,sukcesy jeszcze przed Tobą)W jakim wieku chciałbyś zakończyć bokserską karierę?Czy masz już pomysł co będziesz robił po jej zakończeniu?

kamil-laszczyk_23319639.jpg

Kamil Łaszczyk : Wszystko zależy tak naprawdę od zdrowia.Nie wybiegam aż tak daleko w przyszłość.Skupiam się na tym co jest teraz ,ale po zakończeniu kariery chciałbym otworzyć swój biznes

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s