Travis Walker:Wach jest bojaźliwym pięściarzem.Muszę po prostu walczyć jak Travis Walker,jeśli tak będzie to wygram rewanż z Wachem

Travis Walker(39-14-1, 31KO) ma nadzieję,że ostatecznie dojdzie do jego  rewanżowego pojedynku z Mariuszem Wachem(31-2, 17KO)

WokółRingu: Promotor Mariusza Wacha Mariusz Grabowski powiedział,że rozpoczął z tobą negocjacje w sprawie doprowadzenia do rewanżu z Wachem.Na tą walkę promotor Wacha jak i ty jesteście chętni.Podobno dogadujecie  aktualnie sprawy finansowe.To prawda ?

Travis Walker: Tak.To prawda

WokółRing: Jeżeli dojdziecie do porozumienia to pojedynek odbędzie się na dystansie ilu rund ?

Travis Walker: Myślę,że to będzie 10 rund,ale mogę się mylić

WokółRingu: Niektórzy kibice w Polsce twierdzą,że rewanż Wach VS Walker nie ma większego sensu. Twierdzą,że Walker już lepszy nie będzie. Co możesz powiedzieć takim kibicom?Dlaczego rewanż Wach VS Walker ma sens? 

0003PYLH7I0GCAGG-C116-F4.jpg

Travis Walker: Gdy  pierwszy raz walczyłem z Wachem  miałem mało czasu na przygotowania.Tym razem będę mieć dużo czasu na przygotowanie się  dobrze do tej walki

WokółRingu: Co możesz powiedzieć o umiejętnościach Mariusz Wach na podstawie Waszej pierwszej walki? Według ciebie jakim bokserem jest Wach?To ścisła czołówka? Średni bokser? Jak byś go określił?

000547246UQ8ULIQ-C411.jpg

Tavis Walker: Wach jest bojaźliwym pięściarzem.Muszę po prostu walczyć jak Travis Walker,jeśli tak będzie to wygram rewanżową walkę.Mariusz nie jest też żadnym wielkim puncherem(…)

WokółRingu:  Sam przyznałaś,że wziąłeś wtedy walkę z Wachem,nie będąc w dobrej formie.Myślałeś,że to wystarczy aby pokonać Mariusza.Jeśli będzie dobrze przygotowany do tego rewanżu to będzie to dla ciebie łatwa walka?

Travis Walker: Nie,nie sądzę, że będzie to łatwa walka,ale  wiem,że to będzie bardzo konkurencyjna walka i zrobie wszytko aby ją wygrać

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s