Piotr Podłucki dla WokółRingu: Każdy kolejny rok w mojej karierze będzie bardzo ważny.

Zapraszamy do zapoznania się z rozmową, której udzielił nam Piotr Podłucki (4-0, 2KO). Podłucki kolejną zawodową walkę stoczy  17 marca na gali grupy Fight Events w Żyrardowie. Rywalem Piotra będzie Jordan Kuliński.

WokółRingu: 17 marca na gali grupy Fight Events w Żyrardowie będziesz walczył z Jordanem Kulińskim (3-0-1, 1KO).  Dość ciekawe są warunki tejże walki, gdyż wygrany zabiera 10 tysięcy złotych, a przegrany zostaje z niczym. Jak w ogóle doszło do zakontraktowania waszej walki? Chyba to ty zaproponowałeś, że możesz walczyć za taką stawkę?

Piotr Podłucki: Wcześniej była propozycja walki z Parzęczewskim, ale człowiek z jego temu pragnął dużych pieniędzy, nie do spełnienia. Zaproponowałem, że możemy zawalczyć o wszystko. Później dostaliśmy propozycje walki z „Arabem” za darmo – zgodziliśmy się i temat się zamknął. Tomasz Turkowski zadzwonił do mnie, że Kuliński przyjął oferte walki ze mną o wszystko – więc walczymy.

WokółRingu: Jak idą przygotowania do walki na gali w Żyrardowie? Wiesz już kto będzie pomagał ci, aby jak najlepiej przygotować się pod kątem walki z Jordanem?

Piotr Podłucki: Przygotowania idą pełną parą. Nad moim przygotowaniem pracuje Bartek Jarski – doskonały trener i fizjoterapeuta, czuwa też mój trener Soroko. Pokażemy kawał dobrej roboty 17 marca.

WokółRingu: Niedawno rozpocząłeś współpracę z trenerem Jarosławem Sorko. Jak ją oceniasz? Jesteś zadowolony z treningów z trenerem Soroko oraz z efektów, jakie zapewne już zauważacie?

Piotr Podłucki: Jarek Seroko jest świetnym trenerem bardzo doświadczony, pracował z najlepszymi. Jak do tej pory właśnie z nim mi się współpracuje świetnie. Wreszcie mam dobrego trenera, którego nie miałem od ostatnich trzech walk. Efekty będzie widać 17 marca.

WokółRingu: W przypadku wygranej z Jordanem zamierzasz razem z promotorami nadal dążyć do walki z Robertem Parzęczewskim, czy już powoli przestaje cię interesować taka walka. „Arab” nie chętnie rozmawia o potencjalnej walce z tobą.

Piotr Podłucki: „Arab” słowa nie chce powiedzieć to chyba oznaka strachu. Nie wiem dlaczego tak się zachowuje, jego sprawa . Powiedziałem raz chce z nim walczyć i słowa nie zmienię.

WokółRingu: 2017 rok będzie przełomowy w twojej karierze?

Piotr Podłucki: Tego nie wiem. Chcę walczyć z coraz lepszymi rywalami i tak będzie. Każdy kolejny rok w mojej karierze będzie bardzo ważny.

WokółRingu: 25 lutego w Alabamie Andrzej Wawrzyk będzie walczył o pas WBC w kategorii ciężkiej z Deontay’em Wilder’em. Jak oceniasz szanse polskiego challengera w tej walce? Wawrzyk może sprawić niespodziankę?

Piotr Podłucki: Najważniejsze jest to, że Polak walczy o mistrza świata – dostał szanse, na która zasłużył. Każdy wojownik chce być na jego miejscu ! Życzę mu jak najlepiej.

WokółRingu: Chciałbyś przekazać coś swoim kibicom?

Piotr Podłucki: Jesteście najlepsi.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s